Důležité upozornění: NENECHEJTE DĚTI, HRÁT SI SE SPINNERY BEZ DOZORU. Spinnery, prodávané na eshopu spinneři.cz NEJSOU URČENY PRIMÁRNĚ DĚTEM. Obsahují malé části (kuličky ložiska) a hrozí zadušení při vdechnutí či spolknutí dítětem. Některé spinnery mohou být špičaté (ne ostré) a mohou způsobit poranění přičiněné neopatrným zacházením. Pokud budete spinnery používat k činnosti, pro kterou byly vyrobeny - tedy točení mezi prsty, či na stole, nehrozí žádné nebezpečí.

Molekula spinner - ocel

Tip
Neohodnoceno
449 Kč –11 %
obrazek produktu05
449 Kč –11 % 399 Kč
U dodavate

Těžkotonážní spinner - STŘÍBRNÁ MOLEKULA Z OCELI - Rotující hračka, která ti pomůže odreagovat se a zabaví tě při dlouhejch chvílích, při čekání na autobus, v čekárně u doktora, nebo ve škole nebo v práci. Nabízíme ti klasický spinnery, ale i takový, který jinde na českejch eshopech nenajdeš... Tenhle hit sezóny ti nesmí chybět. Buď cool a pořiď si svůj vlastní spinner.

Detailní popis produktu

Těžkej spinner, kterej je cejtit v ruce. Dlouho se točí a má neuvěřitelný odpor. Tenhle kousek se dá sehnat v několika variantách, takže si vyber co ti nejvíc sedne a neváhej. Tohle musí mít každej zkušennej spinner. 

Výhodou tohoto kousku je to, že je možný odšroubovat jednotlivý ostny, takže si můžeš udělat víc variant. Podívej se na obrázky.. 

Neboj, existují stovky tvarů a mnoho materiálů, pokud se ti nelíbí zrovna tento, v našem eshopu ti jich nabídneme spousty dalších !!

O co vlastně jde?

spinner_v_ruce

Tahle malá hračka, která se vejde do každé kapsy, je hitem letošní sezóny. Díky spinneru si zlepšíš koordinaci a soustředění, zabavíš se a odpočineš si od stresujícího okolního světa. Je to jednoduchý, chytneš spinner uprostřed a roztočíš si ho mezi prsty. Když ho roztočíš hodně, ucítíš při pohybu odpor rychle rotujícího předmětu. Ucítíš skvělej pocit něčeho, co můžeš sám kontrolovat. Když jich dáš víc na sebe, můžeš každej roztočit na jinou stranu. Výsledný obrazec je dokonalý :)

Až budeš mít nutkání klikat propiskou, podupávat si nohou, nebo budeš mít chuť na cigáro, vem si do ruky svůj spinner a hraj si !!!

Odstín barvy se může lišit, záleží na nasvícení fotografie a na zobrazení na Vašem displeji.

Doplňkové parametry

? Barva: Stříbrná
? Materiál: Ocel
? Ložisko: Ocelové
Hmotnost: 185 gramů
Měděný spinner - Špičky
Novinka
499 Kč16 %
Neohodnoceno
U dodavate
419 Kč

Těžkotonážní spinner - ZLATÝ ŠPIČKY Z MĚDI - Rotující hračka, která ti pomůže odreagovat se a...

Měděný spinner - Kuželky
Novinka
499 Kč16 %
Neohodnoceno
U dodavate
419 Kč

Těžkotonážní spinner - ZLATÝ KUŽELKY Z MĚDI - Rotující hračka, která ti pomůže odreagovat se a...

Měděný spinner - Kormidlo
Novinka
499 Kč16 %
Neohodnoceno
U dodavate
419 Kč

Těžkotonážní spinner - ZLATÝ KORMIDLO Z MĚDI - Rotující hračka, která ti pomůže odreagovat se a...

Měděný spinner - Molekula
Novinka
499 Kč16 %
5 hodnocení
SKLADEM
419 Kč

Těžkotonážní spinner - ZLATÁ MOLEKULA Z MĚDI - Rotující hračka, která ti pomůže odreagovat se a...

Molekula Spinner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.