Důležité upozornění: NENECHEJTE DĚTI, HRÁT SI SE SPINNERY BEZ DOZORU. Spinnery, prodávané na eshopu spinneři.cz NEJSOU URČENY PRIMÁRNĚ DĚTEM. Obsahují malé části (kuličky ložiska) a hrozí zadušení při vdechnutí či spolknutí dítětem. Některé spinnery mohou být špičaté (ne ostré) a mohou způsobit poranění přičiněné neopatrným zacházením. Pokud budete spinnery používat k činnosti, pro kterou byly vyrobeny - tedy točení mezi prsty, či na stole, nehrozí žádné nebezpečí.

Blue wings

4 hodnocení
399 Kč –43 %
blue wings transparent
399 Kč –43 % 229 Kč
Objednáno

Designový spinner - BLUE WINGS - Rotující hračka, která ti pomůže odreagovat se a zabaví tě při dlouhejch chvílích, při čekání na autobus, v čekárně u doktora, nebo ve škole nebo v práci. Nabízíme ti klasický spinnery, ale i takový, který jinde na českejch eshopech nenajdeš... Tenhle hit sezóny ti nesmí chybět. Buď cool a pořiď si svůj vlastní spinner.

Detailní popis produktu

Blue Wings je jedinečný designový spinner, který na první pohled zaujme svým vzhledem. Zlatý střed zakrývající kvalitní ložisko, se třemi modro-bílými křidélky s modrým diamantem. Designový skvost. 

Neboj, existují stovky tvarů a mnoho materiálů, pokud se ti nelíbí zrovna tento, v našem eshopu ti jich nabídneme spousty dalších !!

O co vlastně jde?

spinner_v_ruce

Tahle malá hračka, která se vejde do každé kapsy, je hitem letošní sezóny. Díky spinneru si zlepšíš koordinaci a soustředění, zabavíš se a odpočineš si od stresujícího okolního světa. Je to jednoduchý, chytneš spinner uprostřed a roztočíš si ho mezi prsty. Když ho roztočíš hodně, ucítíš při pohybu odpor rychle rotujícího předmětu. Ucítíš skvělej pocit něčeho, co můžeš sám kontrolovat. Když jich dáš víc na sebe, můžeš každej roztočit na jinou stranu. Výsledný obrazec je dokonalý :)

Až budeš mít nutkání klikat propiskou, podupávat si nohou, nebo budeš mít chuť na cigáro, vem si do ruky svůj spinner a hraj si !!!

Odstín barvy se může lišit, záleží na nasvícení fotografie a na zobrazení na Vašem displeji.

Doplňkové parametry

? Barva: Bílá, Modrá, Zlatá
? Materiál: Kov
? Ložisko: Ocelové
Hmotnost: 33 gramů
Velikost: 7,3 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 13.8.2017 06:19
Zakoupil jsem dceři. Líbil se jí.
Odpovědět
Avatar autora Ano 13.8.2017 20:01
Já ho mám taky. Taky pro dceru :) Je to pěkný spinner. Ale je trochu špičatý. Malým dětem bych jej do ruky nedal. Ať se nic nestane.